Brad Pitt’e bir darbe de kızından geldi! Vivienne, babasının soyadından vazgeçti

Bir zamanlar dünyanın en gözde çifti olan Angelina Jolie ile Brad Pitt’in 2005’te başlayan aşkı, 2016’da olaylı bir şekilde sona ermişti. Jolie, uçak yolculuğu yaptıkları sırada Pitt’in kendisine ve yanlarında bulunan çocuklarından birine şiddet uyguladığını öne sürmüştü.

Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox ve Vivienne adında altı çocukları bulunan Angelina Jolie-Brad Pitt ikilisi, çekişmeli boşanmaları bir türlü sonuca bağlanamayınca mahkeme tarafından resmen bekar ilan edilmişti.

ARTIK PITT SOYADINI KULLANMIYOR!

Ünlü çift, son olarak kızları Vivienne ile gündeme geldi. 15 yaşındaki Vivienne’in, babasının soyadı Pitt’i kullanmaktan vazgeçtiği ortaya çıktı.

People’ın haberine göre; Vivienne’in adının, 48 yaşındaki annesi Angelina Jolie’nin yapımcılığını üstlendiği müzikal ‘The Outsiders’ın broşüründe Vivienne Jolie olarak yazıldığı öğrenildi.

Müzikalde asistan olarak yer alan genç kızın adını yasal olarak değiştirip değiştirmediği ise henüz belli değil.

DİĞER KIZI DA KENDİNİ ‘JOLIE’ OLARAK TANITTI

Öte yandan ‘Brangelina’nın diğer kızı Zahara da babasının soyadı Pitt’i kullanmayı bırakmıştı. Geçtiğimiz yıl üniversiteye başlayan Zahara, kendini tanıtırken; “Benim adım Zahara Marley Jolie. Los Angeles, Kaliforniya’dan geldim” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir