Bayramı Son Günü: Caddebostan Plajı Tıklım Tıklım

Kurban Bayramı’nın dördüncü gününde, sıcak havanın etkisiyle bunalan İstanbullular soluğu sahillerde aldı. Dokuz günlük bayram tatili sürecinde bazı vatandaşlar köylerine veya tatil bölgelerine gitse de, İstanbul’da kalanlar sahil noktalarında yoğunlaştı.

Caddebostan sahili, özellikle büyük ilgi gören bölgelerden biriydi. Kimi aileler gölgeli alanlarda piknik yaparken, bazıları ise plajda denizin tadını çıkardı. Halk plajının sunduğu cankurtaran hizmetleri, tuvalet ve duş imkanları da yoğun bir şekilde kullanıldı.

Ailesi ile birlikte plaja gelen Beren Özgirişgen ,”Ailemle beraber denzin keyfini çıkarmaya geldik. Bayramın 4. Günü. Deniz güzel, plaj güzel. Bizim her zaman geldiğimiz bir yer. Bayram dolayısıyla herkes izinde, yoğunluk bundan kaynaklı. Aileler çocuklarını almış buraya gelmişler” diye konuştu.

“BAYRAMIN TADINI ÇIKARIYORUZ”

Plaja gelen Cahit Yıldız, “Bayramın tadını çıkarıyoruz, güneşleniyoruz. Bugün son gün, yarın işbaşı. Her şey yolunda. Deniz de güzeldi. Evimize de yakın, yorulmadan denize giriyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir